LKS - strona nieoficjalna

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej

• autor: himenes, 2011-06-26 16:49

Modela Cup dla Spartaka Pilnikov

W dniu 25.06.2011 w czeskim Pilnikovie odbył się międzynarodowy turniej seniorów, a uczestnikami były zespoły: Spartak Pilnikov, Eintracht Profen, Lesk Sędzisław oraz Bóbr Marciszów. Turniej rozgrywany był  systemem pucharowym. W pierwszym półfinale nasza drużyna zmierzyła sie z zespołem gospodarzy. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1-1, a jedyną bramkę dla Bobra strzelił Sebastian Wójtowicz. Do finału awansowali gospodarze, którzy lepiej wykonywali rzuty karne ( 6-5). W drugim półfinale Eintracht Profen okazał sie lepszy od Lesku Sędzisław. Po bezbramkowym remisie 3-1 w konkursie jedynastek wygrali zawodnicy z Niemiec. W meczu o 3 lokatę Lesk Sędzisław okazał sie lepszy od naszych zawodników o jedną bramkę ( 1-0 ) tym samym zajmując trzecią lokatę. W finale turnieju gospodarze nie dali szans niemieckim kolegom wygrywając pewnie 5-2.

Bóbr: Banasiewicz - Pawlik, Celiński, Kunicki, Majsnerowicz - Grzyski, Rębacz, Michalik, Sałaga - Wójtowicz, Sygnowski Kwaśnik, Ozdobiński, Kinal, Frasiak, Kasprzyk, Ryfa, Klocek.

Mimo zajęcia 4 miejsca nasza dużyna zaprezentowała się całkiem dobrze, szczególnie w 1 spotkaniu, gdzie zakrakło szczęścia. Ale nie o wynik chodzi w takich imprezach, a o dobrą zabawę. Daltago należy podziękowac organizatorom turnieju za miłe przyjęcie i fajną zabawę.

Zdjęcia z turnieju są dostępne pod linkiem: http://jablkon.eu/jbl/pilnikov/modela-cup-2011/

autor: ~ja 2011-06-26 08:59:24

avatar takie turnieje moga być raz w tygodniu ;D

autor: ~JBlazek - jablkon.eu 2011-06-28 00:14:10

avatar Na stronie internetowej wideo został zakończony.

autor: ~ja 2011-07-03 11:28:59

avatar szkoda że nie ma wideo ; (

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ankiety

Które miejsce w rozgrywkach B-klasy zajmą seniorzy Bobra na koniec sezonu 2012/2013?

LKS "Bóbr" Marciszów 3:0 Chojnik Cieplice
2014-09-07, 15:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS "Bóbr" Marciszów 3:0 Chojnik Cieplice
Rudawy Janowice Wlk 3:0 Nysa Wolbromek